Изюм в темном шоколаде

  • Изюм в темном шоколаде

Изюм в темной шоколадной глазури — качественная продукция, которая создается по оригинальной рецептуре, что делает её вкус неповторимым. ПИЩЕВАЯ ЦЕННОСТЬ ИЗЮМА В ШОКОЛАДЕ

Сушеные плоды винограда содержат калий, магний, бор и другие минералы. Витаминный комплекс продукта включает в себя A, E, C, K, H и группу B. Кроме того, в сухофруктах присутствуют природные антиоксиданты и клетчатка.

Темный шоколад для изюма производится на основе какао-масла и какао-бобов. Глазурь обогащает организм магнием, железом и другими элементами. Также она содержит большое количество антидепрессантов, способствующих выработке эндорфинов.

Фасовка
500 гр. 350
1000 гр. 700

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
  • 350 ₽


  • Артикул: 82
  • Наличие: В наличии

instagram Takipçilerini Arttırmanın Kazandırdığı Avantajlar

instagram Takipçilerini Arttırmanın Kazandırdığı Avantajlar

Özellikle kurumsal firmalar için çok önemli bir yere sahip olan instagram takipçi paketleri birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. instagram takipçi paketleri ile yüksek sayıda takipçiye sahip olmanız size şu avantajları sağlayacaktır; instagram üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyenler bu yolla daha fazla kitleye erişme şansı elde edebilmektedir. instagram takipçi paketlerini satın alarak bir süre sonra diğer kullanıcıların dikkatini çekebilmekte ve kendi takipçilerinizin de artmasını sağlayabilirsiniz. Birçok firma marka tanıtımını artık instagram üzerinden gerçekleştirerek hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmektedir. Takipçi sayısı ne kadar yüksek olursa keşfet bölümünde çıkma ihtimali de o kadar yüksek olmaktadır. Satın alınan takipçilerin gerçek kişiler olması gönderilerinize aldığınız beğenilerin de artmasını sağlamaktadır. İhtiyacınıza en uygun sayıda takipçi paketini satın alarak tüm bu olanaklardan siz de faydalanabilirsiniz.